Click to listen highlighted text!

Атестація здобувачів вищої освіти освітнього ступеня бакалавра

Директор ЦДЕА України, кандидат історичних наук Юрій Ковтанюк відповідно до Угоди про співпрацю між архівом та кафедрою історії та документознавства Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету (далі – НАУ) взяв участь у роботі екзаменаційної комісії з проведення атестації здобувачів вищої освіти освітнього ступеня бакалавра заочної форми навчання Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» за освітньо-професійної програми «Документознавство та інформаційна діяльність» як голова комісії, на запрошення ректора НАУ, доктора технічних наук, професора Луцького Максима Георгійовича і завідувача кафедри історії та документознавства Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, доктора історичних наук, професора Тюрменко Ірини Іванівни.
Юрій Ковтанюк відзначив високий освітній рівень студентів, що представили на захист свої роботи з актуальних тем і гідно впоралися в повному обсязі із завданнями, визначеними в межах обраних досліджень, та подякував керівникам здобувачів, членам комісії, викладачам і особисто завідувачу кафедри Ірині Тюрменко за значні досягнення у підготовці молодих фахівців.

Атестація здобувачів вищої освіти освітнього ступеня бакалавра заочної форми навчання відбулася за наступними темами:

  • «Атестація як елемент системи управління персоналом на прикладі «ТОВ Еко посуд Україна»;
  • «Особливості ділового спілкування як засобу ділової комунікації на прикладі «Автомобільний Дім Україна-Мерседес Бенц»;
  • «Інформаційна діяльність прес-центру Міністерства енергетики України»;
  • «Інформаційна діяльність по збереженню об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в Україні»;
  • «Організація та управління документообігом в банківській установі на прикладі АТ «Укрсиббанк»;
  • «Культурно-просвітницький проєкт Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка як форма інформаційної діяльності».

Захід відбувся у режимі віддаленого доступу за допомогою програмного засобу Google Meet.

 

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!