Click to listen highlighted text!

Атестація здобувачів вищої освіти освітнього ступеня бакалавра в ДУТ

Директор ЦДЕА України, кандидат історичних наук Юрій Ковтанюк відповідно до Договору про співробітництво між архівом та Дepжaвним унівepситeтом тeлeкoмунікaцій взяв участь у захисті кваліфікаційних робіт на здобуття вищої освіти освітнього ступеня бакалавра денної форми навчання Кафедри дoкумeнтoзнaвствa тa інфopмaційнoї діяльнoсті Навчально-наукового інституту Мeнeджмeнту тa підпpиємництвa зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» за освітньо-професійної програми «Документознавство та інформаційна діяльність» як науковий керівник трьох кваліфікаційних робіт на теми «Науковий доробок Г. М. Швецової-Водки у галузі вітчизняного документознавства» (випускниця Ірина Авраменко), «Становлення та розвиток діловодства в Україні» (випускниця Анна Коваль) та «Управління інформаційно-аналітичними установами: порівняльний аналіз українського та зарубіжного досвіду» (випускниця Анастасія Козак). Роботам надано схвальні відгуки експертів, членів екзаменаційної комісії й її голови, їх виконавиці отримали оцінки «відмінно»: Ірина Авраменко – 98 А; Анна Коваль – 90 А; Анастасія Козак – 95 А (15.06.2022). Інші випускники також показали високі результати. Вітаємо їх із гідним подоланням чергової власної вершини у житті!
Роботу екзаменаційної комісії з проведення атестації здобувачів вищої освіти освітнього ступеня бакалавра денної форми навчання Кафедри дoкумeнтoзнaвствa тa інфopмaційнoї діяльнoсті зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» за освітньо-професійної програми «Документознавство та інформаційна діяльність» очолив, як її голова, директор Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Олександр Гаранін.
Захід відбувся у режимі віддаленого доступу за допомогою програмного засобу Zoom.

 

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!