Вебінар «Особливості роботи з електронним договором та первинкою онлайн»

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у вебінарі «Особливості роботи з електронним договором та первинкою онлайн», організованому ТОВ «ІНТЕКРЕСІ ДІЛЗ» (Deals). Вебінар було проведено за допомогою засобу Cisco Webex Meetings.

Програма вебінару:

  • юридичні тонкощі онлайн-взаємодії;
  • практичні поради від досвідчених користувачів;
  • запитання учасників доповідачам в онлайн режимі.

Спікери:
1. Христина Венгриняк – юрист, координатор підкомітету з питань ЕДО та електронних договірних послуг ІКТ-комітету Спілки Українських Підприємців.
2. Артем Семенов – продакт-менеджер компанії Deals, знає все про системи зовнішнього документообігу.

Перший доповідач, Христина Венгриняк, торкнулася загальних питань організації електронного документообігу та окреслила низку цікавих питань, у тому числі дискусійних, що не визначені у законодавчих і нормативно-правових базах у сфері організації роботи з електронними документами, електронного документообігу, юридичної значущості цих документів, у тому числі із практики діяльності судової системи України, а також архівного зберігання електронних документів. На жаль, формат заходу не передбачав обговорення порушених питань, а тільки відповіді на питання, що надсилалися у чаті програми Cisco Webex Meetings.

Другий доповідач, Артем Семенов, ознайомив присутніх з роботою онлайн сервісу компанії Deals, що позиціонується на ринку програмних засобів та послуг, як сервіс погодження та підписання документів, який орієнтований на підприємства різних форм власності, що ведуть партнерську діяльність на договірніх засадах, та бажають перейти до електронних форм ведення документації.

Учасникам заходу було повідомлено, що, на період карантину, можливість роботи із сервісом надається безкоштовно. Детальніше про сервіс

Презентація Христини Венгриняк “Електронні договірні відносини в Україні”

Переглянути відео вебінару на YouTube

 

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн