Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Вебінар-практикум для працівників діловодних служб юридичних осіб та архівних установ Черкаської області

Директор ЦДЕА України, кандидат історичних наук Ковтанюк Юрій виступив з лекцією з питань роботи з електронними документами, їх підготовки до передавання на архівне зберігання та приймання-передавання електронних документів Національного архівного фонду на постійне зберігання для працівників діловодних служб юридичних осіб – джерел комплектування архівних установ, працівників архівних підрозділів цих юридичних осіб та працівників архівних установ Черкаської області в режимі відеоконференції за допомогою Інтернет-сервісу Zoom.

Організатором вебінару-практикуму виступив Державний архів Черкаської області.

Захід відбувся на базі Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Вебінар-практикум тривав майже 3 години.

У заході взяли участь 85 осіб.

Назад

Анонси

12 травня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться Четвертий щорічний  круглий стіл архівістів з міжнародною участю «Архівна наука й освіта у довгостроковій перспективі». Програма. Детальніше.

10-11 червня 2021 року

Відбудеться ІІІ Міжнародний круглий стіл «Інформатизація архівної справи: архівні інформаційні ресурси у динамічному розвитку цифрового середовища та задоволенні потреб користувачів» (до Міжнародного тижня архівів). Місце проведення: м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17, Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!