Click to listen highlighted text!

Вебінар-практикум для працівників діловодних служб юридичних осіб та архівних установ Черкаської області

Директор ЦДЕА України, кандидат історичних наук Ковтанюк Юрій виступив з лекцією з питань роботи з електронними документами, їх підготовки до передавання на архівне зберігання та приймання-передавання електронних документів Національного архівного фонду на постійне зберігання для працівників діловодних служб юридичних осіб – джерел комплектування архівних установ, працівників архівних підрозділів цих юридичних осіб та працівників архівних установ Черкаської області в режимі відеоконференції за допомогою Інтернет-сервісу Zoom.

Організатором вебінару-практикуму виступив Державний архів Черкаської області.

Захід відбувся на базі Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Вебінар-практикум тривав майже 3 години.

У заході взяли участь 85 осіб.

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!