Виставка MUK EXPO 2018

Провідні архівісти відділу інформаційних технологій та захисту інформації Горбач О. С. та Євсєєв К. В. взяли участь в роботі виставки MUK EXPO 2018, що відбулася у Виставковому центрі АККО Інтернешнл (м. Київ, просп. Перемоги, 40-Б).

MUK EXPO щорічно збирає понад 1 500 українських і зарубіжних фахівців у IT-галузі. Свої рішення представляють більше 40 компаній-учасниць − лідерів ринку інформаційних технологій.

На MUK EXPO 2018 були представлені:

  • виставка і демонстрація обладнання, продуктів і технологічних рішень;
  • нові продукти і рішення в портфелі MUK;
  • демонстрації і доповіді для IT – професіоналів;
  • обмін досвідом, спілкування з колегами в професійному колі.

Детальніше на офіційній сторінці MUK EXPO 2018

  

 

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

24 вересня 2020 р.

Європейська Комісія організує вебінар на тему eArchiving: Transform the way you preserve data (eArchiving: перетворіть спосіб збереження даних), на якому буде презентовано набір програмних інструментів Database Preservation Toolkit (DBPTK) від розробника @KEEPSOLUTIONS, призначений для зберігання реляційних баз даних у стандартному архівному форматі. Вебінар відбудеться у межах циклу семінарів, що проводить  Європейська Комісія на власному майданчику протягом 2020 року. Час проведення – 10:00-11:15. Реєстрація

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн