Click to listen highlighted text!

Внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 р. № 55 «Деякі питання документування управлінської діяльності»

На Урядовому порталі опубліковано текст постанови від 17 квітня 2019 р. № 375, яка передбачає внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 р. № 55 «Деякі питання документування управлінської діяльності».

Головним результатом реалізації акта Уряду стане повноцінне переведення роботи органів виконавчої влади в електронну форму, а також створення цілісного процесу організації взаємодії в системі органів виконавчої влади виключно у безпаперовій формі, завершення формування повного циклу підготовки проектів актів в електронній формі та приведення положень нормативно-правових актів у відповідність до Закону України «Про електронні довірчі послуги».

Детальніше

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!