Всесвітній день охорони праці

Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці з метою привернення уваги світової громадськості до масштабів проблеми та, до створення і просування культури охорони праці, яка може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно до Указу Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня.

Цьогорічний Всесвітній день охорони праці проходить під гаслом: «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя».

Ми приєднуємося до ініціативи Державної служби України з питань праці і закликаємо дотримуватися профілактичних заходів задля пом’якшення наслідків поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на робочому місці.

Пропонуємо вашій увазі текст Звернення українського оргкомітету з нагоди Дня охорони праці.

Контрольний перелік заходів як ефективний алгоритм дій із запобігання подальшого розповсюдження COVID-19

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн