Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційна діяльність: історія, сьогодення, майбутнє»

Директор ЦДЕА України  Юрій Ковтанюк  взяв участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інформаційна діяльність: історія, сьогодення, майбутнє», яка відбулася у центральному корпусі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Організаторами заходу виступили: Міністерство освіти і науки УкраїниНаціональний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова за підтримки Державної архівної служби України.

У роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інформаційна діяльність: історія, сьогодення, майбутнє» взяли участь представники органів державної влади, науковці, викладачі та студенти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та інших вищих навчальних закладів України. Під час роботи пленарного засідання директор ЦДЕА України, кандидат історичних наук Юрій Ковтанюк виступив з доповіддю «Концептуальні засади розвитку архівної справи в Україні».

На конференції  обговорено інноваційні технології та актуальні проблеми інформаційної діяльності в Україні та світі,  відбувся обмін досвідом представників профільних закладів освіти за напрямом «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». 

У рамках заходу відбулися виступи експертів з проблематики архівознавства, інформаційної діяльності, проведено тренінги для педагогів та управлінців, майстер-класи для студентів.

Інформаційний лист

Програма конференції

      
 

Назад

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!