Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційна діяльність: історія, сьогодення, майбутнє»

Директор ЦДЕА України  Юрій Ковтанюк  взяв участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інформаційна діяльність: історія, сьогодення, майбутнє», яка відбулася у центральному корпусі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Організаторами заходу виступили: Міністерство освіти і науки УкраїниНаціональний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова за підтримки Державної архівної служби України.

У роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інформаційна діяльність: історія, сьогодення, майбутнє» взяли участь представники органів державної влади, науковці, викладачі та студенти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та інших вищих навчальних закладів України. Під час роботи пленарного засідання директор ЦДЕА України, кандидат історичних наук Юрій Ковтанюк виступив з доповіддю «Концептуальні засади розвитку архівної справи в Україні».

На конференції  обговорено інноваційні технології та актуальні проблеми інформаційної діяльності в Україні та світі,  відбувся обмін досвідом представників профільних закладів освіти за напрямом «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». 

У рамках заходу відбулися виступи експертів з проблематики архівознавства, інформаційної діяльності, проведено тренінги для педагогів та управлінців, майстер-класи для студентів.

Інформаційний лист

Програма конференції

      
 

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн