Click to listen highlighted text!

Встановлення обмежень, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19

До уваги користувачів!

Повідомляємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), Протоколу від 28.10.2021 № 68 засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про вжиття заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2» в ЦДЕА України встановлено обмеження обслуговування користувачів читального залу з метою ефективної та безпечної роботи.
З метою вжиття заходів щодо організації роботи читального залу та особистого прийому громадян, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, обслуговування користувачів за допомогою автоматизованого робочого місця, яке виконує функції читального залу, в ЦДЕА України буде здійснюватися вакцинованим співробітником та з дотриманням усіх обмежувальних протиепідемічних заходів!

Попередній обов’язковий запис користувачів здійснюється за телефоном: (044) 246-91-37, електронною адресою:  tsdea_dostup@arch.gov.ua або за допомогою  наших сторінок у соціальних мережах Facebook, Twitter, Instagram.

Також доводимо до вашого відома, що користувачем автоматизованого робочого місця, яке виконує функції читального залу, може бути:

1. Особа, яка досягла 18 років, за наявності негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до відвідування закладу.

2. Особа яка має документ, що підтверджує  отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях

3. Особа, яка має негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія.

Просимо дотримуватися рекомендацій, що наведені у Пам’ятці користувача щодо відвідування ЦДЕА України в умовах  карантину.

Графік прийому користувачів у Центральному державному електронному архіві України

Бережіть себе!

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!