Click to listen highlighted text!

Встановлено дизайн-код для офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади

12 червня 2019 року Уряд ухвалив постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціонування офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади».

Постановою від 12.06.2019 № 493 встановлено уніфіковані вимоги до дизайну офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади та доступності розміщеної інформації, виконання яких дозволить зробити веб-контент зручним та більш доступним для всіх користувачів.

Відтепер встановлено дизайн-код для офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади. Він передбачає єдині вимоги безпосередньо до дизайну офіційних веб-сайтів, тобто його візуалізації як єдиної системи, яка має однаковий інтерфейс, кольорову гаму, розміщення тих, чи інших елементів сайту і т.п.

Прийняття акта дозволить вирішити наступні питання:

  • доступності веб-контенту для користувачів, які мають порушення зору, слуху, опорно-рухової системи, мови, а також різні комбінації порушень;
  • зручності використання веб-сайтів;
  • підвищення якості та доступності електронних послуг для всіх користувачів;
  • усунення дискримінаційних елементів щодо осіб, які мають порушення зору, слуху, опорно-рухової системи, мови, а також різні комбінації порушень, шляхом забезпечення користувачів можливостями щодо доступності та зручності для сприйняття інформації на офіційних веб-сайтах органів виконавчої влади;
  • створення умов, які в подальшому допоможуть реалізувати принцип єдиного вікна («one-stop-shop») для доступу фізичних та юридичних осіб до інформації про діяльність органів державної влади.

Детальніше на facebook Державного агентства з питань електронного урядування України.

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!