Відкрита зустріч «Особливості закупівель центральними органами виконавчої влади програмних та технічних засобів в рамках законодавства про Національну програму інформатизації»

Директор ЦДЕА України Ковтанюк Ю. С. разом із заступником начальника відділу взаємодії із державними органами та інформаційно-аналітичного забезпечення Державної архівної служби України Денисенко О. В. взяли участь у відкритій зустрічі «Особливості закупівель центральними органами виконавчої влади програмних та технічних засобів в рамках законодавства про Національну програму інформатизації».
Захід було організовано Державною установою «Професійні закупівлі», що належить до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та на яку покладено функції централізованої закупівельної організації.
Відкрита зустріч відбулася за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Київської школи економіки в приміщені цієї школи (м. Київ, вул. Дмитрівська, 92-94).
Відповідно до листа-запрошення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05.07.2018 № 3305-04/28970-03 до центральних органів виконавчої влади України «основною метою зустрічі було висвітлення теми Національної програми інформатизації, зокрема, порядок виконання, категорії товарів, на які діє дана програма, необхідність виконання даної програми та відповідальність, особливості здійснення закупівель в рамках концепції інформатизації».

Порядок денний

1. Вступне слово
Євген Сільверстов, в. о. директора ДУ «Професійні закупівлі»

2. Розвиток інформатизації в Україні
Дарина Бондар, уповноважена особа централізованої закупівельної організації – Державна установа «Професійні закупівлі»

3. Особливості проведення публічних закупівель в сфері інформатизації
Володимир Брусіловський, директор департаменту інформаційних технологій Державного агентства з питань електронного урядування України

4. Система електронної взаємодії (СЕВ ОВВ версія 2.0)
Дмитро Котелевець, головний спеціаліст відділу формування і використання національних електронних інформаційних ресурсів управління інформатизації та розвитку інформаційного суспільства Державного агентства з питань електронного урядування України

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19 лютого 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у щорічному круглому столі архівістів з міжнародною участю «Оцифрування документів Національного архівного фонду, як пріоритетний напрям цифровізації національних архівів: проблеми та перспективи», який відбудеться у читальному залі Центрального державного  кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного. Місце проведення: м. Київ, вул. Солом’янська, 24. Афіша. Прес-релізАнкета учасника. Online-реєстрація.

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн