Click to listen highlighted text!

Відкрита зустріч «Особливості закупівель центральними органами виконавчої влади програмних та технічних засобів в рамках законодавства про Національну програму інформатизації»

Директор ЦДЕА України Ковтанюк Ю. С. разом із заступником начальника відділу взаємодії із державними органами та інформаційно-аналітичного забезпечення Державної архівної служби України Денисенко О. В. взяли участь у відкритій зустрічі «Особливості закупівель центральними органами виконавчої влади програмних та технічних засобів в рамках законодавства про Національну програму інформатизації».
Захід було організовано Державною установою «Професійні закупівлі», що належить до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та на яку покладено функції централізованої закупівельної організації.
Відкрита зустріч відбулася за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Київської школи економіки в приміщені цієї школи (м. Київ, вул. Дмитрівська, 92-94).
Відповідно до листа-запрошення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05.07.2018 № 3305-04/28970-03 до центральних органів виконавчої влади України «основною метою зустрічі було висвітлення теми Національної програми інформатизації, зокрема, порядок виконання, категорії товарів, на які діє дана програма, необхідність виконання даної програми та відповідальність, особливості здійснення закупівель в рамках концепції інформатизації».

Порядок денний

1. Вступне слово
Євген Сільверстов, в. о. директора ДУ «Професійні закупівлі»

2. Розвиток інформатизації в Україні
Дарина Бондар, уповноважена особа централізованої закупівельної організації – Державна установа «Професійні закупівлі»

3. Особливості проведення публічних закупівель в сфері інформатизації
Володимир Брусіловський, директор департаменту інформаційних технологій Державного агентства з питань електронного урядування України

4. Система електронної взаємодії (СЕВ ОВВ версія 2.0)
Дмитро Котелевець, головний спеціаліст відділу формування і використання національних електронних інформаційних ресурсів управління інформатизації та розвитку інформаційного суспільства Державного агентства з питань електронного урядування України

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!