Click to listen highlighted text!

Презентація комплексного електронного ресурсу «Archium/Архіум» ЦДАГО України

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у презентації комплексного електронного ресурсу «Archium/Архіум» Центрального державного архіву громадських об’єднань України (далі – ЦДАГО України), що відбулася у читальній залі ЦДАГО України (м. Київ, вул. Алмазова, 8).

Спільний проєкт Центрального державного архіву громадських об’єднань України та компанії «Архівні інформаційні системи» спрямований на реалізацію системних завдань інформатизації та автоматизації архівної справи. Його основу складає програмний комплекс, який дозволяє:

  • створити єдиний інформаційний простір архіву;
  • презентувати в режимі онлайн оцифровані документальні зібрання архіву;
  • представити розгалужений довідковий апарат до фондів архіву;
  • здійснювати повнотекстовий пошук інформації;
  • замовляти онлайн через опцію «особистий кабінет» документи до читального залу архіву;
  • автоматизувати внутрішні робочі процеси в архіві, пов’язані з комплектуванням, обліком та рухом архівних документів, створенням та удосконаленням довідкового апарату, використанням документів тощо.

Також на презентацію були запрошені керівники та спеціалісти Міністерства юстиції України, Державної архівної служби України, директори центральних державних архівів України; Державного архіву Київської області, Державного архіву м. Києва, представники наукової спільноти та громадськості.

Проєкт електронного ресурсу «Archium/Архіум»

Відео презентації електронного ресурсу «Archium/Архіум»  ЦДАГО України на сторінці Facebook Державної архівної служби України

 

 

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!