Click to listen highlighted text!

Відзначення професійного свята – Дня працівників архівних установ

Працівники ЦДЕА України взяли  участь в урочистому відзначенні професійного свята – Дня працівників архівних установ, що відбулося в приміщенні Центрального державного архiву-музею лiтератури i мистецтва України.

З вітальним словом до архівістів  звернувся Голова Держаної архівної служби України Анатолій Хромов та  привітав присутніх зі святом, подякував за високий професіоналізм і сумління, вагомий внесок у розвиток архівної справи.

Також присутніх на заході привітали керівники: Державної архівної служби України; Профспілки працівників державних установ України та м. Києва; Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації; Спілки архівістів України.

Кращим працівникам архівної галузі були вручені почесні грамоти та подяки.

Фоторепортаж

 
Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!