Відзначення професійного свята – Дня працівників архівних установ

Працівники ЦДЕА України взяли  участь в урочистому відзначенні професійного свята – Дня працівників архівних установ, що відбулося в приміщенні Центрального державного архiву-музею лiтератури i мистецтва України.

З вітальним словом до архівістів  звернувся Голова Держаної архівної служби України Анатолій Хромов та  привітав присутніх зі святом, подякував за високий професіоналізм і сумління, вагомий внесок у розвиток архівної справи.

Також присутніх на заході привітали керівники: Державної архівної служби України; Профспілки працівників державних установ України та м. Києва; Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації; Спілки архівістів України.

Кращим працівникам архівної галузі були вручені почесні грамоти та подяки.

Фоторепортаж

 
Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26 лютого 2020 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у відкритій зустрічі з українським мандрівником, науковцем, письменником, фондоутворювачем ЦДЕА України Валерієм Петущаком з нагоди його 80-річчя. Захід відбудеться о 14:00 в конференц-залі комплексу споруд центральних державних архівних установ України за адресою: м. Київ, вул. Солом’янська, 24. Прес-реліз.

Афіша

Виставки онлайн