Відкрита лекція «Олімпійська українська незалежність в еміграції: боротьба за участь України в олімпійському русі»

Працівники ЦДЕА України були присутні на презентації відкритої лекції доцента кафедри історії та теорії олімпійського спорту, кандидата наук з фізичного виховання та спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України Олексія Лях-Породька «Олімпійська українська незалежність в еміграції: боротьба за участь України в олімпійському русі», яка відбулася в читальному залі Центрального державного архіву зарубіжної україніки (далі – ЦДАЗУ).

Лекція була присвячена розвитку та становленню традицій фізичної культури і спорту України та діаспори на різних етапах історичного розвитку, формуванню ідеології української нації на позиції державотворення та самостійності. Лектор висвітив роль спорту як одного із засобів згуртування українців в еміграції, самоутвердження українського народу, високої мотивації збереження нації.

На лекції були присутні представники центральних державних  архівних установ України, а саме: УНДІАСД, ЦДЕА України, ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного, ЦДАМЛМ України, викладачі та студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Європейського університету, Національного університету фізичного виховання і спорту, представники ЗМІ.

   

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26 лютого 2020 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у відкритій зустрічі з українським мандрівником, науковцем, письменником, фондоутворювачем ЦДЕА України Валерієм Петущаком з нагоди його 80-річчя. Захід відбудеться о 14:00 в конференц-залі комплексу споруд центральних державних архівних установ України за адресою: м. Київ, вул. Солом’янська, 24. Прес-реліз.

Афіша

Виставки онлайн