Відкриття пам’ятника лідеру групи «Скрябін» Андрію Кузьменку

Начальник відділу формування Національного архівного фонду Тетяна Кручініна та начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів Юлія Чернятинська взяли участь в урочистому відкритті пам’ятника лідеру групи «Скрябін» Андрію Кузьменку у сквері, закладеному на його честь на території житлового комплексу Петрівський квартал (с. Святопетрівське, Києво-Святошинський район).

На молебні та церемонії відкриття були присутні батьки Андрія, Ольга Михайлівна та Віктор Кузьмич, дружина Світлана, донька Барбара, друзі та колеги співака. У концерті пам’яті Андрія Кузьменка взяли участь музиканти групи «Скрябін», Тарас Тополя, Альфонсо Олівер, який заспівав пісню «Мам» італійською мовою, та творчі колективи Києво-Святошинського району.

Під час проведення заходу працівники архіву поспілкувалися з мамою Андрія Кузьменка, Ольгою Михайлівною, яка є фондоутворювачем ЦДЕА України (фонд особового походження «Кузьма Скрябін (Кузьменко Андрій Вікторович) (1968 – 2015 рр.) український співак, музикант, лідер групи «Скрябін»). 

 

Початок концерту на честь відкриття пам’ятника лідеру групи «Скрябін» Андрію Кузьменку
Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн