Click to listen highlighted text!

Відкриття пам’ятника лідеру групи «Скрябін» Андрію Кузьменку

Начальник відділу формування Національного архівного фонду Тетяна Кручініна та начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів Юлія Чернятинська взяли участь в урочистому відкритті пам’ятника лідеру групи «Скрябін» Андрію Кузьменку у сквері, закладеному на його честь на території житлового комплексу Петрівський квартал (с. Святопетрівське, Києво-Святошинський район).

На молебні та церемонії відкриття були присутні батьки Андрія, Ольга Михайлівна та Віктор Кузьмич, дружина Світлана, донька Барбара, друзі та колеги співака. У концерті пам’яті Андрія Кузьменка взяли участь музиканти групи «Скрябін», Тарас Тополя, Альфонсо Олівер, який заспівав пісню «Мам» італійською мовою, та творчі колективи Києво-Святошинського району.

Під час проведення заходу працівники архіву поспілкувалися з мамою Андрія Кузьменка, Ольгою Михайлівною, яка є фондоутворювачем ЦДЕА України (фонд особового походження «Кузьма Скрябін (Кузьменко Андрій Вікторович) (1968 – 2015 рр.) український співак, музикант, лідер групи «Скрябін»). 

 

Початок концерту на честь відкриття пам’ятника лідеру групи «Скрябін» Андрію Кузьменку
Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!