Click to listen highlighted text!

Відкриття пам’ятника лідеру групи «Скрябін» Андрію Кузьменку

Начальник відділу формування Національного архівного фонду Тетяна Кручініна та начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів Юлія Чернятинська взяли участь в урочистому відкритті пам’ятника лідеру групи «Скрябін» Андрію Кузьменку у сквері, закладеному на його честь на території житлового комплексу Петрівський квартал (с. Святопетрівське, Києво-Святошинський район).

На молебні та церемонії відкриття були присутні батьки Андрія, Ольга Михайлівна та Віктор Кузьмич, дружина Світлана, донька Барбара, друзі та колеги співака. У концерті пам’яті Андрія Кузьменка взяли участь музиканти групи «Скрябін», Тарас Тополя, Альфонсо Олівер, який заспівав пісню «Мам» італійською мовою, та творчі колективи Києво-Святошинського району.

Під час проведення заходу працівники архіву поспілкувалися з мамою Андрія Кузьменка, Ольгою Михайлівною, яка є фондоутворювачем ЦДЕА України (фонд особового походження «Кузьма Скрябін (Кузьменко Андрій Вікторович) (1968 – 2015 рр.) український співак, музикант, лідер групи «Скрябін»). 

 

Початок концерту на честь відкриття пам’ятника лідеру групи «Скрябін» Андрію Кузьменку
Назад

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!