Click to listen highlighted text!

Віртуальний семінар: «Кіберзагрози під час та після карантину»

Працівники відділу інформаційних технологій та кіберзахисту ЦДЕА України взяли участь у вебінарі від спікера компанії FS Group про вирішення питань кібербезпеки під час і в посткарантинний період. Організатором заходу виступила Група компаній МУК.

В ході вебінару були надані  відповіді на найактуальніші питання:
• як уберегти персональні дані при поновленні роботи співробітників після карантину;
• аналітика, виклики і досвід інших компаній з відновлення процесів кіберзахисту під час і після віддаленої роботи компанії;
• як уберегтися від кібератак під час і після виходу компанії з карантину.

Презентація

Детальніше на офіційній сторінці Facebook Групи компаній МУК 

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!