Click to listen highlighted text!

Вітання переможцям конкурсу!

Працівники Центрального державного електронного архіву України заступник директора – головний зберігач фондів Казімірова Ірина та головний спеціаліст відділу забезпечення доступу до документів та використання інформації Євсєєв Костянтин оголошені переможцями у конкурсі науково-методичних розробок і науково-інформаційних робіт з архівознавства, документознавства, археографії та отримали дипломи І ступеня за розробку «Методичні рекомендації «Створення 3D-екскурсій в архівних установах». Державна архівна служба України висловила подяку працівникам ЦДЕА України за участь у конкурсі.

Вітаємо переможців!

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!