Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Вітаємо з Міжнародним днем архівів.

Щорічно, 9 червня, за ініціативи Міжнародної ради архівів відзначається Міжнародний день архівів.

Вітаємо усіх колег з міжнародним професійним святом архівістів!

Бажаємо здоров’я, натхнення в роботі, професійного зростання, реалізації усіх задумів, надійно зберігати інформацію архівів та свою таємницю успіху, не втомлюватися на роботі, не знати труднощів в житті і посміхатися кожному новому дню.
Злагоди усім і процвітання під мирним небом! Шануймо і примножуймо архіви! У них минуле, сьогодення і найдорожчі активи майбутнього!

Назад

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!