Click to listen highlighted text!

Вітаємо з Міжнародним днем архівів

Щорічно, 9 червня, за ініціативи Міжнародної ради архівів (МРА) відзначається Міжнародний день архівів.

Саме архівісти зберігають історичну спадщину народу і країни, покликані забезпечити взаємодію архіву і суспільства. Архівні установи є інформаційними центрами, що надають доступ до ретроспективної документної інформації, сприяють у вирішенні завдань соціально-економічного розвитку країни, ефективного державного управління, а також забезпечують наукове пізнання минулого.

Вітаємо усіх колег з міжнародним професійним святом архівістів!

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра, нових успіхів у творчому пошуку, натхнення в роботі та реалізації усіх задумів, не знати труднощів в житті і посміхатися кожному новому дню. Злагоди усім і процвітання під мирним небом! Шануймо і примножуймо архіви! У них минуле сьогодення і найдорожчі активи майбутнього!

Горді бути архівістами!

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!