Click to listen highlighted text!

Вітаємо Ємельянову Тетяну Олександрівну з призначенням!

Колектив ЦДЕА України вітає Ємельянову Тетяну Олександрівну з призначенням на посаду заступника Голови Державної архівної служби України, багаторічного члена експертно-перевірної комісії Центрального державного електронного архіву України, справжнього професіонала, науковця, чудову людину! Бажаємо успіхів.

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2020 року № 419-р «Про призначення Ємельянової Т. О. заступником Голови Державної архівної служби України»

Про Ємельянову Тетяну Олександрівну

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!