Впровадження цифрових технологій у сфері охорони здоров’я

20 липня 2017 року Європейська комісія розпочала публічну консультацію щодо трансформації охорони здоров’я та медичного обслуговування на єдиному ринку цифрових технологій. Ця консультація вивчає потребу в політичних заходах, які сприятимуть впровадженню цифрових інновацій для поліпшення стану здоров’я та медичної допомоги в Європі, а також використання нової політики. Повідомлення буде прийнято до кінця 2017 року. Консультація відкрита до 12 жовтня 2017 року.  Детальніше… Дзеркало…

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19 лютого 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у щорічному круглому столі архівістів з міжнародною участю «Оцифрування документів Національного архівного фонду, як пріоритетний напрям цифровізації національних архівів: проблеми та перспективи», який відбудеться у читальному залі Центрального державного  кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного. Місце проведення: м. Київ, вул. Солом’янська, 24. Афіша. Прес-релізАнкета учасника. Online-реєстрація.

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн