День відкритих дверей «Архіви вищій школі»

Працівники ЦДЕА України  взяли участь у Дні відкритих дверей архівістів під назвою «Архіви вищій школі», що відбувся в Центральному державному архіві зарубіжної україніки. Основними спікерами зустрічі виступили: завідувач кафедри документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності столичного ПВНЗ «Європейський університет», доктор філософії в галузі ділового адміністрування Палеха Ю. І.; доцент цієї ж кафедри, кандидат історичних наук  Московченко Н. П.; асистент кафедри архівознавства та спеціальних галузей історичної науки Київського національного університету імені Тараса Шевченка  Коломієць Н. А.

Під час заходу обговорювалися форми співпраці науковців із архівом у галузі документознавства і документології, архіво- і фондознавства, що завершилося підписанням договору про співробітництво між архівом та ПВНЗ «Європейський університет», передаванням ЦДАЗУ навчальних посібників: «Документальне фондознавство: архівні фонди», «Бібліотечне фондознавство» та монографії «Професор Марко Варшавчик» (із серії «Історики Київського університету: історіографія персоналій»).

У заході також взяли участь представники Центрального державного  кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного, Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства та студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка і «Європейського університету». Усі бажаючі мали змогу прослухати тематичну екскурсію «Ми не розлучались з тобою, Україно!» та переглянути відеофільм, створений на основі документальних презентацій ЦДАЗУ.

Детальніше на офіційній сторінці ЦДАЗУ у мережі Facebook

     

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн