Click to listen highlighted text!

День відкритих дверей в ЦДАЗУ

Працівники ЦДЕА України взяли участь у зустрічі із Михайлом Ратушним, Головою громадської спілки «Українська всесвітня координаційна рада», що була організована Центральним державним архівом зарубіжної україніки (далі – ЦДАЗУ).

Цим заходом, приуроченим до 30-річчя незалежності України, ЦДАЗУ розпочав серію зустрічей із відомими українцями, які здійснили вагомий особистий внесок у примноження і збагачення Національного архівного фонду документами українських громадських організацій і відомих діячів діаспори, поглибили і зміцнили зв’язки між Україною та зарубіжними українцями.

У рамках заходу, усі присутні мали можливість ознайомитись з експозицією «Українська всесвітня координаційна рада: українці світу – незалежній Україні», підготовлену колективом ЦДАЗУ.

Зустріч відбулася із дотриманням всіх вимог до проведення масових заходів в умовах карантину.

Прес-реліз

Детальніше на офіційному вебсайті ЦДАЗУ

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!