Click to listen highlighted text!

День Кузьми Скрябіна: Ми пам’ятаємо

Цього дня народився Андрій Кузьменко – відомий український співак, композитор, поет, письменник, телеведучий, продюсер, актор, лідер гурту «Скрябін», Герой України, Заслужений артист Автономної Республіки Крим.

Творчість Кузьми була чимось більшим, ніж просто музикою. Він був щирою, чесною і з великим почуттям гумору людиною. Його пісні прості, разом з тим проникливі та близькі.

Пам’ятаємо!

Дякуємо батькам Андрія − Ользі Михайлівні та Віктору Кузьмичу, дружині Бабійчук Світлані Іванівні, Ткач Ірині Володимирівні, Харьковій Олександрі Михайлівні та Зайковському Володимиру Михайловичу за сприяння у формуванні особового фонду Кузьменка Андрія Вікторовича.

Колектив ЦДЕА України висловлює надію, що фонд  Кузьменка Андрія Вікторовича буде і надалі поповнюватись надзвичайно цікавими архівними документами.

 

Фото зі зйомок кліпу «Добряк». Вінниця. 2012.  Автор зйомки Харькова О. М., Фонд № 19

 

 

Відео.  Альтернативна версія кліпу «Добряк». м. Вінниця. 2012.  Автор відеозйомки  Харькова О. М.  Фонд № 19

 

 

 

 

Назад

Анонси

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!