Click to listen highlighted text!

День Кузьми Скрябіна: Ми пам’ятаємо

 

У п’ятницю, 17 серпня 2018, відомому українському співаку, лідеру групи «Скрябін» Андрію Кузьменку, який загинув в ДТП 2 лютого 2015 року, виповнилося б 50 років. Пам’ять про нього живе, його творчість радує і надихає.

Він був народним улюбленцем, тому що простою мовою говорив про складні речі. Його пісні стали майже народними, його висловлювання стали крилатими виразами.

«Життя прекрасне і таке коротке,
давайте залишати добрий слід.
Робити справи гідні і достойні –
і зміниться на краще цілий світ»

Дякуємо батькам Андрія − Ользі Михайлівні та Віктору Кузьмичу, дружині Бабійчук Світлані Іванівні, Ткач Ірині Володимирівні, Харьковій Олександрі Михайлівні та Зайковському Володимиру Михайловичу за сприяння у формуванні особового фонду Кузьменка Андрія Вікторовича.

Колектив ЦДЕА України висловлює надію, що фонд  Кузьменка Андрія Вікторовича буде і надалі поповнюватись надзвичайно цікавими архівними документами такими, як нова книга  «Колискова для Андрійка», презентація якої відбулася 15 серпня у Львівському Палаці мистецтв. Книга є світлим спомином мами Андрія  Ольги Кузьменко про найдорожчих людей: батьків, бабусю, діда та сина Андрія – соліста та ідейного натхненника гурту «Скрябін».

 

Фото зі зйомок кліпу «Добряк». Вінниця. 2012. Автор зйомки Харькова О. М., Фонд № 19

Відео. Іntro. 1990. Альбом «Хробак». Автор відеозйомки Зайковський В. М., Фонд № 19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!