«Держава у смартфоні»: співпраця України та Естонії

10-11 червня 2019 року українська делегація на чолі з радником Президента України Михайлом Федоровим здійснила робочий візит до Естонії з метою отримання професійної оцінки концепції глави Української держави Володимира Зеленського «Держава у смартфоні» та залучення якісної експертизи у майбутньому.

У рамках візиту українська делегація провела зустрічі з головним менеджером з інформатизації Естонії, представниками Єврокомісії, Міністерства закордонних справ, Агентства інформаційних систем, Центру реєстрів, Академії е-урядування Естонії тощо.

Михайло Федоров підкреслив позитивність зворотного зв’язку та домовленості про конкретну підтримку щодо проведення аудиту реєстрів, запровадження системи електронного громадянства e-Residency, розвитку сучасної електронної ідентифікації SmartID та системи електронної взаємодії «Трембіта», яка запрацювала в Україні наприкінці травня та дозволить здійснити реінжиніринг всіх неефективних, забюрократизованих та корупційних процесів у державі.

Детальніше на офіційному інтернет-представництві Президента України

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн