Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

«Держава у смартфоні»: співпраця України та Естонії

10-11 червня 2019 року українська делегація на чолі з радником Президента України Михайлом Федоровим здійснила робочий візит до Естонії з метою отримання професійної оцінки концепції глави Української держави Володимира Зеленського «Держава у смартфоні» та залучення якісної експертизи у майбутньому.

У рамках візиту українська делегація провела зустрічі з головним менеджером з інформатизації Естонії, представниками Єврокомісії, Міністерства закордонних справ, Агентства інформаційних систем, Центру реєстрів, Академії е-урядування Естонії тощо.

Михайло Федоров підкреслив позитивність зворотного зв’язку та домовленості про конкретну підтримку щодо проведення аудиту реєстрів, запровадження системи електронного громадянства e-Residency, розвитку сучасної електронної ідентифікації SmartID та системи електронної взаємодії «Трембіта», яка запрацювала в Україні наприкінці травня та дозволить здійснити реінжиніринг всіх неефективних, забюрократизованих та корупційних процесів у державі.

Детальніше на офіційному інтернет-представництві Президента України

Назад

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!