Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

«Держава у смартфоні»: співпраця України та Естонії

10-11 червня 2019 року українська делегація на чолі з радником Президента України Михайлом Федоровим здійснила робочий візит до Естонії з метою отримання професійної оцінки концепції глави Української держави Володимира Зеленського «Держава у смартфоні» та залучення якісної експертизи у майбутньому.

У рамках візиту українська делегація провела зустрічі з головним менеджером з інформатизації Естонії, представниками Єврокомісії, Міністерства закордонних справ, Агентства інформаційних систем, Центру реєстрів, Академії е-урядування Естонії тощо.

Михайло Федоров підкреслив позитивність зворотного зв’язку та домовленості про конкретну підтримку щодо проведення аудиту реєстрів, запровадження системи електронного громадянства e-Residency, розвитку сучасної електронної ідентифікації SmartID та системи електронної взаємодії «Трембіта», яка запрацювала в Україні наприкінці травня та дозволить здійснити реінжиніринг всіх неефективних, забюрократизованих та корупційних процесів у державі.

Детальніше на офіційному інтернет-представництві Президента України

Назад

Анонси

12 травня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться Четвертий щорічний  круглий стіл архівістів з міжнародною участю «Архівна наука й освіта у довгостроковій перспективі». Програма. Детальніше.

10-11 червня 2021 року

Відбудеться ІІІ Міжнародний круглий стіл «Інформатизація архівної справи: архівні інформаційні ресурси у динамічному розвитку цифрового середовища та задоволенні потреб користувачів» (до Міжнародного тижня архівів). Місце проведення: м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17, Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!