Click to listen highlighted text!

Документи про розбудову Інтернету в Україні

Центральний державний електронний архів України (далі ЦДЕА України) розпочав співпрацю із благодійною організацією «Благодійний фонд «ДЕ-ФАКТО».

Відбулась зустріч директора ЦДЕА України Юрія Ковтанюка та засновника благодійної організації «Благодійний фонд «ДЕ-ФАКТО» Олексія Балюри щодо створення фонду з історії становлення та розвитку телекомунікаційних, комп’ютерних систем і мереж України. На зустрічі була присутня начальник відділу формування Національного архівного фонду Тетяна Кручініна.

Під час зустрічі Олексій Балюра передав до архіву документи в електронній формі за 1996-2004 роки зібрані активістами благодійної організації в рамках проєкту «UAnet History» для проведення експертизи цінності, загальним об’ємом 170 Гб та дозволи авторів (співавторів) аудіовізуальних творів на їх використання.

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!