Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Документи про розбудову Інтернету в Україні

Центральний державний електронний архів України (далі ЦДЕА України) розпочав співпрацю із благодійною організацією «Благодійний фонд «ДЕ-ФАКТО».

Відбулась зустріч директора ЦДЕА України Юрія Ковтанюка та засновника благодійної організації «Благодійний фонд «ДЕ-ФАКТО» Олексія Балюри щодо створення фонду з історії становлення та розвитку телекомунікаційних, комп’ютерних систем і мереж України. На зустрічі була присутня начальник відділу формування Національного архівного фонду Тетяна Кручініна.

Під час зустрічі Олексій Балюра передав до архіву документи в електронній формі за 1996-2004 роки зібрані активістами благодійної організації в рамках проєкту «UAnet History» для проведення експертизи цінності, загальним об’ємом 170 Гб та дозволи авторів (співавторів) аудіовізуальних творів на їх використання.

Назад

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!