Семінар з питань впровадження електронного документообігу в бібліотечній справі

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк у рамках циклу семінарів «Школа фахівця», що проводяться для працівників Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого, виступив з доповіддю «Електронний документ і сфера його застосування», в якій висвітлив значення документів в е-формі, зокрема електронного документа, і е-документообігу для сучасного суспільства, акцентував увагу на проблемах і викликах, що при цьому виникають, та розглянув питання забезпечення постійного зберігання та використання інформації е-документів. Також Юрій Ковтанюк у своїй доповіді зупинився на питаннях оцифровування друкованих видань, технологічних, фінансових та правових аспектах цього процесу.

Під час заходу було організовано виставку книжок та інших друкованих видань за авторством Юрія Ковтанюк із фондів Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого.

Семінар відбувся в приміщенні бібліотеки (м. Київ, вул. Набережно-Хрещатинська, 1).

Детальніше на офіційній сторінці Facebook НБУ імені Ярослава Мудрого

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн