Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Семінар з питань впровадження електронного документообігу в бібліотечній справі

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк у рамках циклу семінарів «Школа фахівця», що проводяться для працівників Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого, виступив з доповіддю «Електронний документ і сфера його застосування», в якій висвітлив значення документів в е-формі, зокрема електронного документа, і е-документообігу для сучасного суспільства, акцентував увагу на проблемах і викликах, що при цьому виникають, та розглянув питання забезпечення постійного зберігання та використання інформації е-документів. Також Юрій Ковтанюк у своїй доповіді зупинився на питаннях оцифровування друкованих видань, технологічних, фінансових та правових аспектах цього процесу.

Під час заходу було організовано виставку книжок та інших друкованих видань за авторством Юрія Ковтанюк із фондів Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого.

Семінар відбувся в приміщенні бібліотеки (м. Київ, вул. Набережно-Хрещатинська, 1).

Детальніше на офіційній сторінці Facebook НБУ імені Ярослава Мудрого

Назад

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!