Click to listen highlighted text!

До Всесвітнього дня аудіовізуальної спадщини

Працівники ЦДЕА України відвідали кінолекторій «Мовою кіно», що був приурочений до Всесвітнього дня аудіовізуальної спадщини і відбувся у кінозалі ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного.
До відзначення Всесвітнього дня аудіовізуальної спадщини ЮНЕСКО закликає презентувати аудіовізуальні колекції, щоб нинішні і майбутні покоління змогли належним чином оцінити те багатство, яким є спільна аудіовізуальна спадщина світу.
В контексті цьогорічної теми Всесвітнього дня аудіовізуальної спадщини «Ваша історія зворушує» в ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного відбувся кінолекторій «Людина на всі часи: Леонід Биков».
У програмі:
презентація культурно-освітнього проекту «Кінолекторій ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного «Мовою кіно»;
коротка лекція-презентація про аудіовізуальні документи, присвячені українському актору, режисеру, лауреату Державної премії ім. Т. Г. Шевченка Леоніду Федоровичу Бикову із зібрання ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного;
показ фільмів Ю. О. Бад’янова «Леонід Биков. Людина на всі часи», «Будем жить! Леонід Биков» (ТРК «Глас», 2017).

 

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!