Click to listen highlighted text!

До Дня українського кіно показ-зустріч «Творці українського кіно»

Заступник директора – головний зберігач фондів ЦДЕА України Ірина Казімірова та головний спеціаліст відділу забезпечення збереженості та обліку документів Олена Левчук взяли участь у заході, присвяченому відзначенню Дня українського кіно у рамках online-проєкту «Одиниця обліку. За лаштунками архівних документів», що відбувся у кінозалі Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного (далі – ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного) (ІІІ поверх, вул. Солом’янська, 24). 

ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного започаткував offline-цикл «Творці українського кіно», що передбачає покази кіно- та відеофільмів, присвячених українським кінематографістам, а також творчі зустрічі з митцями у стінах архіву. Перша зустріч циклу була присвячена відомому актору, режисеру, сценаристу Сергію Іванову та режисеру-документалісту Людмилі Михалевич.
У межах заходу відбулася презентація проєкту «Творці українського кіно» та демонстрація відеофільму «Народний улюбленець Сергій Іванов» (ТРК «Глас», 2013 р., режисер Людмила Михалевич).

Назад

Анонси

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!