Click to listen highlighted text!

До 120-річчя від дня народження української оперної співачки Оксани Петрусенко

Головний спеціаліст відділу забезпечення доступу до інформації документів Очеретяна Інна із студентами другого курсу спеціальності «Системний аналіз» Державного університету телекомунікацій, які проходять практику в ЦДЕА України, відвідали кінолекторій «Мовою кіно: Оксана Петрусенко. Аудіовізуальна проекція», присвячений 120-річчю від дня народження співачки, що відбувся у кінозалі ЦДКФФА України імені Г. С. Пшеничного (м. Київ, вул. Солом’янська, 24).

З вітальним словом до присутніх звернулася заступник директора ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного Ємельянова Тетяна.

Під час лекції учасники кінолекторію дізналися про життєвий та творчий шлях української оперної співачки Петрусенко Оксани –Заслуженої артистки УРСР, Кавалера ордена «Знак Пошани» (1936), Народної артистки УРСР (1939), одної з найкращих виконавиць українських народних пісень і романсів. Голос Петрусенко Оксани є голосом-символом України її часу.

В рамках кінолекторію прозвучали фрагменти українських народних пісень у виконанні видатної співачки, був продемонстрований фільм «Український соловейко» (ТРК «Глас», 2006 р.).

Афіша

Прес-реліз

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!