Екскурсія ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» до ЦДЕА України

ЦДЕА України відвідали учні Державного професійно-технічного навчального закладу «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти», що навчаються за спеціальністю «Адміністратор. Оператор комп’ютерного набору».

Заступник директора Людмила Паламарчук розповіла майбутнім адміністраторам про історію створення ЦДЕА України, основні завдання щодо державного зберігання електронної спадщини для майбутніх поколінь та пріоритети розвитку ЦДЕА України на 2020 рік.

Начальник відділу формування Національного архівного фонду Тетяна Кручініна ознайомила учнів з особливостями комплектування ЦДЕА України документами в електронній формі, зокрема електронними інформаційними ресурсами, створеними в результаті ініціативного документування, а також електронними інформаційними ресурсами,  що створюються під час діяльності державних органів, установ, підприємств, організацій, у тому числі, які перебувають у процесі реорганізації або ліквідації, та документами особового походження визначних діячів науки, освіти, культури, громадських діячів.

Під час оглядової екскурсії серверною кімнатою ЦДЕА України, яку провів провідний архівіст відділу інформаційних технологій та кіберзахисту Олександр Горбач, учні мали змогу ознайомитися з особливостями роботи системного адміністратора та адміністратора безпеки ЦДЕА України щодо адміністрування відомчих інформаційних систем, які зберігаються в ЦДЕА України, та проведення заходів щодо забезпечення збереженості і технічного захисту інформації в державних інформаційних ресурсах, що зберігаються у ЦДЕА України.

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн