Click to listen highlighted text!

Заняття з планування та проведення евакуаційних заходів

Працівники ЦДЕА України взяли участь у занятті на тему «Організація планування та проведення евакуаційних заходів», що відбулося у кінозалі  Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного (далі – ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного).

Спікером заходу виступив головний спеціаліст відділу інформаційних технологій та захисту інформаційних ресурсів ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного Прокофьєв Геннадій Володимирович. Учасники заняття ознайомилися з нормативно-правовими актами щодо проведення евакуації під час правового режиму воєнного стану та порядком дій у разі загрози надзвичайної ситуації та надзвичайної стану, відпрацьовано практичні навички щодо застосування засобів індивідуального захисту.

У заході також взяли участь працівники ЦДКФФА України ім. Г. С. Пшеничного, Центрального державного архіву зарубіжної україніки та Державної наукової архівної бібліотеки м. Київ.

 
 

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!