Запрошуємо до співпраці

Запрошуємо до співпраці державні органи, підприємства, установи, організації різних форм власності, а також фізичних осіб, що є власниками електронних інформаційних ресурсів та документів в електронній (цифровій) формі пов’язаних з пандемією коронавірусу в Україні та світі.

На виконання доручення Державної архівної служби України Центральний державний електронний архів України розпочинає ініціативне документування подій, пов’язаних з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та формування архівної колекції «COVID-19».

Зібрані документи в електронній формі про соціально-економічні, політичні та культурні аспекти COVID-19 формуватимуть уявлення та знання нащадків про пандемію коронавірусу. Усвідомлення цього спонукає забезпечити максимальну різноманітність та багатогранність усіх проявів глобальної історичної події, зокрема за допомогою документування досвіду українського суспільства в подоланні цієї небезпечної для життя людей хвороби. Зазначена пандемія, спровокована поширенням світом коронавірусної хвороби, обов’язково стане предметом експертних та фахових історичних досліджень.

Контакти:

Кручініна Тетяна Григорівна – начальник відділу формування Національного архівного фонду

Тел.: (044) 273-32-97

E-mail: tsdea_naf@arch.gov.ua

Назад

Анонси

12 травня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться Четвертий круглий стіл архівістів з міжнародною участю «Архівна наука й освіта у довгостроковій перспективі».

10-11 червня 2021 року

Відбудеться ІІІ Міжнародний круглий стіл «Інформатизація архівної справи: архівні інформаційні ресурси у динамічному розвитку цифрового середовища та задоволенні потреб користувачів» (до Міжнародного тижня архівів). Місце проведення: м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17, Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Всі анонси

Виставки онлайн