Запрошуємо до співпраці

Запрошуємо до співпраці державні органи, підприємства, установи, організації різних форм власності, а також фізичних осіб, що є власниками електронних інформаційних ресурсів та документів в електронній (цифровій) формі пов’язаних з пандемією коронавірусу в Україні та світі.

На виконання доручення Державної архівної служби України Центральний державний електронний архів України розпочинає ініціативне документування подій, пов’язаних з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та формування архівної колекції «COVID-19».

Зібрані документи в електронній формі про соціально-економічні, політичні та культурні аспекти COVID-19 формуватимуть уявлення та знання нащадків про пандемію коронавірусу. Усвідомлення цього спонукає забезпечити максимальну різноманітність та багатогранність усіх проявів глобальної історичної події, зокрема за допомогою документування досвіду українського суспільства в подоланні цієї небезпечної для життя людей хвороби. Зазначена пандемія, спровокована поширенням світом коронавірусної хвороби, обов’язково стане предметом експертних та фахових історичних досліджень.

Контакти:

Кручініна Тетяна Григорівна – начальник відділу формування Національного архівного фонду

Тел.: (044) 273-32-97

E-mail: tsdea_naf@arch.gov.ua

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн