Запуск другого циклу EU Association Lab

Заступник директора ЦДЕА України Людмила Паламарчук взяла участь у заході, присвяченому запуску другого циклу інкубаційної програми EU Association Lab, яка проводиться за підтримки Федерального уряду Німеччини. Програма сприяє інноваційним підходам у держуправлінні та покликана надати новий імпульс реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, допоможе бізнесу, громадським активістам та держслужбовцям разом створити проекти та, за потреби, отримати фінансову підтримку по завершенні програми. 

Під час проведення заходу Людмила Паламарчук  ознайомила учасників  з основними завданнями, які стоять перед ЦДЕА України щодо збереження електронної спадщини України, а також розповіла про Міжнародний тиждень архівів, який проходить з 3 по 9 червня 2019 року під гаслом «Створення архівів у 21 столітті» за ініціативою Міжнародної ради архівів.

 
Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн