Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Засідання Вченої ради УНДІАСД

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк, як член Вченої ради  Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства (далі – УНДІАСД), взяв участь у засіданні цього дорадчого органу, що відбулося у актовій залі комплексу споруд центральних державних архівних установ України (м. Київ, вул. Солом’янська, 24). 

На засіданні були розглянуті такі питання:

  • Про роботу УНДІАСД в умовах карантину.
  • Про обрання керівного складу Вченої ради УНДІАСД.
  • Про нову редакцію Положення про Вчену раду УНДІАСД.
  • Про розгляд та затвердження результатів конкурсу на заміщення вакантних наукових посад заступника директора УНДІАСД, вченого секретаря УНДІАСД та завідувача відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності УНДІАСД.
  • Про проєкт Програми розвитку галузевої науки до 2025 року.
  • Про результати реалізації тематичного плану науково-дослідних робіт, що виконуються УНДІАСД за рахунок коштів державного бюджету у 2020 році.
  • Про проєкт Тематичного плану замовлення на виконання прикладних наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок у сфері архівної справи на 2021 рік.
  • Про стан виконання Плану науково-публікаційної роботи державних архівних установ на 2020 рік у частині відповідальності УНДІАСД.
  • Про план роботи Вченої ради УНДІАСД на 2021 рік.

Захід відбувся із дотриманням всіх вимог до проведення подібних заходів в умовах карантину. Частина членів Вченої ради взяла участь у роботі засідання дистанційно за допомогою Інтернет-сервісу Zoom.

Назад

Анонси

12 травня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться Четвертий щорічний  круглий стіл архівістів з міжнародною участю «Архівна наука й освіта у довгостроковій перспективі». Програма. Детальніше.

10-11 червня 2021 року

Відбудеться ІІІ Міжнародний круглий стіл «Інформатизація архівної справи: архівні інформаційні ресурси у динамічному розвитку цифрового середовища та задоволенні потреб користувачів» (до Міжнародного тижня архівів). Місце проведення: м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17, Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!