Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Засідання Вченої ради УНДІАСД

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк, як член Вченої ради  Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства (далі – УНДІАСД), взяв участь у засіданні цього дорадчого органу, що відбулося у актовій залі комплексу споруд центральних державних архівних установ України (м. Київ, вул. Солом’янська, 24). 

На засіданні були розглянуті такі питання:

  • Про роботу УНДІАСД в умовах карантину.
  • Про обрання керівного складу Вченої ради УНДІАСД.
  • Про нову редакцію Положення про Вчену раду УНДІАСД.
  • Про розгляд та затвердження результатів конкурсу на заміщення вакантних наукових посад заступника директора УНДІАСД, вченого секретаря УНДІАСД та завідувача відділу науково-інформаційної та редакційно-видавничої діяльності УНДІАСД.
  • Про проєкт Програми розвитку галузевої науки до 2025 року.
  • Про результати реалізації тематичного плану науково-дослідних робіт, що виконуються УНДІАСД за рахунок коштів державного бюджету у 2020 році.
  • Про проєкт Тематичного плану замовлення на виконання прикладних наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок у сфері архівної справи на 2021 рік.
  • Про стан виконання Плану науково-публікаційної роботи державних архівних установ на 2020 рік у частині відповідальності УНДІАСД.
  • Про план роботи Вченої ради УНДІАСД на 2021 рік.

Захід відбувся із дотриманням всіх вимог до проведення подібних заходів в умовах карантину. Частина членів Вченої ради взяла участь у роботі засідання дистанційно за допомогою Інтернет-сервісу Zoom.

Назад

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!