Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Засідання Вченої ради УНДІАСД

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк, як член Вченої ради  Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства (далі – УНДІАСД), взяв участь у роботі цього дорадчого органу в режимі онлайн. Захід відбувся в актовій залі комплексу споруд центральних державних архівних установ України (м. Київ, вул. Солом’янська, 24) за технічної підтримки ЦДЕА України. 

Порядок денний передбачав розгляд наступних питань:
– Проєкт Програми розвитку галузевої науки на 2021–2025 рр.;
– Проєкт методичних рекомендацій «Використання документів державних архівів, що містять персональні дані та організація доступу до них»;
– Проєкт методичних рекомендацій «Облік та зберігання електронних документів»;
– Проєкт методичних рекомендацій «Підготовка архівними установами довідкових видань»;
– Про результати виконання НДР «Дотримання авторських прав у діяльності архівних установ в умовах цифровізації»;
– Про підготовку інформації для спеціальних іміджевих рубрик «Як ми працюємо» та «Архівна освіта» для сайтів УНДІАСД та Укрдержархіву, а також до відкритої групи «Доступ до архівів» у соціальній мережі Facebook.
За результатами роботи вченої ради УНДІАСД проєкти методичних рекомендацій було схвалено та рекомендовано для передачі на розгляд Нормативно-методичної комісії Державної архівної служби України.
З урахуванням карантинних обмежень частина членів вченої ради УНДІАСД взяла участь у роботі вченої ради дистанційно. 

 

Назад

Анонси

12 травня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться Четвертий щорічний  круглий стіл архівістів з міжнародною участю «Архівна наука й освіта у довгостроковій перспективі». Програма. Детальніше.

10-11 червня 2021 року

Відбудеться ІІІ Міжнародний круглий стіл «Інформатизація архівної справи: архівні інформаційні ресурси у динамічному розвитку цифрового середовища та задоволенні потреб користувачів» (до Міжнародного тижня архівів). Місце проведення: м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17, Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!