Click to listen highlighted text!

Засідання Вченої ради УНДІАСД

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк, як член Вченої ради  Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства (далі – УНДІАСД), взяв участь у роботі цього дорадчого органу в режимі онлайн. Захід відбувся в актовій залі комплексу споруд центральних державних архівних установ України (м. Київ, вул. Солом’янська, 24) за технічної підтримки ЦДЕА України. 

Порядок денний передбачав розгляд наступних питань:
– Проєкт Програми розвитку галузевої науки на 2021–2025 рр.;
– Проєкт методичних рекомендацій «Використання документів державних архівів, що містять персональні дані та організація доступу до них»;
– Проєкт методичних рекомендацій «Облік та зберігання електронних документів»;
– Проєкт методичних рекомендацій «Підготовка архівними установами довідкових видань»;
– Про результати виконання НДР «Дотримання авторських прав у діяльності архівних установ в умовах цифровізації»;
– Про підготовку інформації для спеціальних іміджевих рубрик «Як ми працюємо» та «Архівна освіта» для сайтів УНДІАСД та Укрдержархіву, а також до відкритої групи «Доступ до архівів» у соціальній мережі Facebook.
За результатами роботи вченої ради УНДІАСД проєкти методичних рекомендацій було схвалено та рекомендовано для передачі на розгляд Нормативно-методичної комісії Державної архівної служби України.
З урахуванням карантинних обмежень частина членів вченої ради УНДІАСД взяла участь у роботі вченої ради дистанційно. 

 

Назад

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!