Click to listen highlighted text!

Засідання Вченої ради УНДІАСД

Директор ЦДЕА України, кандидат історичних наук Юрій Ковтанюк, як член Вченої ради Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, взяв участь у засіданні цього дорадчого органу. Захід відбувся у режимі віддаленого доступу за допомогою програмного засобу Google Meet.

Порядок денний передбачав розгляд наступних питань:

1. Про результати виконання НДР «Дослідження мікробіологічного та ентомологічного стану архівосховищ та документів державних архівів з метою проведення моніторингу стану збереженості документів Національного архівного фонду», проєкти звіту про НДР та рекомендації щодо проведення заходів, спрямованих на знешкодження біодеструкторів та профілактику біоуражень архівосховищ і документів державних архівів.

2. Про результати виконання НДР «Інформаційний моніторинг та наукове опрацювання літератури з питань архівної справи та документознавства з метою підготовки на їх основі аналітичної, реферативної, оглядової, бібліографічної та іншої інформації у вигляді Бюлетенів Галузевого центру науково-технічної інформації» та проєкти двох випусків Бюлетенів ГЦНТІ за 2021 рік.

3. Про результати виконання НДР «Оцифрування аудіовізуальних документів. Вимоги та рекомендації», проєкт методичних рекомендацій з оцифрування аудіовізуальних документів НАФ.

4. Різне.

Усі розглянуті науково-дослідні роботи були високо оцінені членами Вченої ради й одноголосно схвалені.

Вітаємо співробітників УНДІАСД з високими результатами у 2021 році!

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!