Click to listen highlighted text!

Конкурс наукових праць імені Василя Веретенникова у галузі архівознавства, археографії і документознавства

Директор ЦДЕА України, кандидат історичних наук Юрій Ковтанюк як член Експертної комісії по розгляду робіт, поданих на Конкурс наукових праць імені Василя Веретенникова у галузі архівознавства, археографії і документознавства, що проводиться відповідно до наказу Державної архівної служби України від 19.05.2021 № 62 «Про оголошення конкурсу наукових праць імені Василя Веретенникова у галузі архівознавства, археографії і документознавства», взяв участь у засіданні, яке відбулося в режимі відеозустрічі за допомогою програмного засобу Zoom. 

Порядок денний складався з одного питання:

1. Про розгляд наукової праці – книги В. Колєчкіна і Б. Шевченка «Битва за Центральну Україну. Військове протистояння між Червоною армією та вермахтом на Кіровоградщині у січні – березні 1944 р.», поданої Державним архівом Кіровоградської області.

Експерти одностайно дійшли висновку, що надана на конкурс робота буде цікава спеціалістам з військової історії України та широкому загалу, який захоплюється означеною тематикою, однак, праця не відповідає вимогам пункту 2.1 Положення про конкурс наукових праць імені Василя Веретенникова у галузі архівознавства, археографії і документознавства, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 04.03.2013 № 370/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 5 березня 2013 р. за № 357/22889. Отже, не може розглядатися у межах Конкурсу.

 

 

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!