Click to listen highlighted text!

Засідання Науково-видавничої ради Укрдержархіву

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь як запрошений в засіданні  Науково-видавничої ради Державної архівної служби України (далі – Укрдержархів), що відбулося в конференц-залі Укрдержархіву, розташованій в комплексі споруд центральних державних архівних установ України (м. Київ, вул. Солом’янська, 24), та виступив співдоповідачем з директором Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства (далі – УНДІАСД), к.і.н., с.н.с. Олександром Гараніним щодо розгляду видань УНДІАСД та оголосив рецензію, що надав на книги 2-3- тому 10 міжархівного довідника – Зведений каталог метричних книг, що зберігаються в державних архівах: Метричні книги у фондах державного архіву Чернігівської області.

Частина членів Науково-видавничої ради взяло участь у віддаленому режимі за допомогою програмного засобу Zoom.

Порядок денний:

  1. Про проєкт Плану науково-публікаційної роботи державних архівних установ на 2021 рік.
  1. Про розгляд видань УНДІАСД:
  • Зведений каталог метричних книг, що зберігаються в державних архівах: Міжархів. Довідник : Том 10, кн. 2: Метричні книги у фондах державного архіву Чернігівської області / Укрдержархів, Укр. наук.-дослід. ін-т архів. справи та документознавства; упоряд. С. Зворський., М. Горбатюк, А. Титаренко. – К., 2020. – 1171 с. в 1 прим. на 1171 арк.;
  • Зведений каталог метричних книг, що зберігаються у державних архівах: Міжархів. Довідник : Том 10, кн. 3: Метричні книги у фондах державного архіву Чернігівської області / Укрдержархів, Укр. наук.-дослід. ін-т архів. справи та документознавства; упоряд. С. Зворський., М. Горбатюк, А. Титаренко. – К., 2020. – 99 с. в 1 прим. на 99 арк.
  1. Різне.

Захід відбувся з дотриманням всіх вимог до проведення масових заходів в умовах карантину.

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!