Засідання Науково-видавничої ради Укрдержархіву

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь як запрошений в засіданні  Науково-видавничої ради Державної архівної служби України (далі – Укрдержархів), що відбулося в конференц-залі Укрдержархіву, розташованій в комплексі споруд центральних державних архівних установ України (м. Київ, вул. Солом’янська, 24), та виступив співдоповідачем з директором Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства (далі – УНДІАСД), к.і.н., с.н.с. Олександром Гараніним щодо розгляду видань УНДІАСД та оголосив рецензію, що надав на книги 2-3- тому 10 міжархівного довідника – Зведений каталог метричних книг, що зберігаються в державних архівах: Метричні книги у фондах державного архіву Чернігівської області.

Частина членів Науково-видавничої ради взяло участь у віддаленому режимі за допомогою програмного засобу Zoom.

Порядок денний:

  1. Про проєкт Плану науково-публікаційної роботи державних архівних установ на 2021 рік.
  1. Про розгляд видань УНДІАСД:
  • Зведений каталог метричних книг, що зберігаються в державних архівах: Міжархів. Довідник : Том 10, кн. 2: Метричні книги у фондах державного архіву Чернігівської області / Укрдержархів, Укр. наук.-дослід. ін-т архів. справи та документознавства; упоряд. С. Зворський., М. Горбатюк, А. Титаренко. – К., 2020. – 1171 с. в 1 прим. на 1171 арк.;
  • Зведений каталог метричних книг, що зберігаються у державних архівах: Міжархів. Довідник : Том 10, кн. 3: Метричні книги у фондах державного архіву Чернігівської області / Укрдержархів, Укр. наук.-дослід. ін-т архів. справи та документознавства; упоряд. С. Зворський., М. Горбатюк, А. Титаренко. – К., 2020. – 99 с. в 1 прим. на 99 арк.
  1. Різне.

Захід відбувся з дотриманням всіх вимог до проведення масових заходів в умовах карантину.

Назад

Анонси

21-22 квітня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться Третя міжнародна наукова конференція «Історико-культурна спадщина: збереження, доступ, використання». Місце проведення: м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8, Національний авіаційний університет, кафедра історії та документознавства. Інформаційний лист.  Електронна форма для реєстрації.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Всі анонси

Виставки онлайн