Click to listen highlighted text!

Засідання Нормативно-методичної комісії Укрдержархіву

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк, як член Нормативно-методичної комісії Державної архівної служби України (далі – Укрдержархів), взяв участь у черговому засіданні цього дорадчого органу, що відбулося в конференц-залі Укрдержархіву, розташованій в комплексі споруд центральних державних архівних установ України (м. Київ, вул. Солом’янська, 24).

Порядок денний:

  1. Про розгляд проєкту Методичних рекомендацій «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 2. Організація роботи архівних відділів районних державних адміністрацій».
  2. Про розгляд проєкту Програми розвитку галузевої науки на 2021 – 2025 рр.
  3. Про розгляд проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію».

Захід пройшов з дотриманням всіх вимог до проведення масових заходів в умовах карантину.

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!