Засідання Нормативно-методичної комісії Укрдержархіву

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк, як член Нормативно-методичної комісії Державної архівної служби України (далі – Укрдержархів), взяв участь у черговому засіданні цього дорадчого органу, що відбулося в конференц-залі Укрдержархіву, розташованій в комплексі споруд центральних державних архівних установ України (м. Київ, вул. Солом’янська, 24).

Порядок денний:

  1. Про розгляд проєкту Методичних рекомендацій «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 2. Організація роботи архівних відділів районних державних адміністрацій».
  2. Про розгляд проєкту Програми розвитку галузевої науки на 2021 – 2025 рр.
  3. Про розгляд проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію».

Захід пройшов з дотриманням всіх вимог до проведення масових заходів в умовах карантину.

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн