Засідання Нормативно-методичної комісії Укрдержархіву

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк, як член Нормативно-методичної комісії Державної архівної служби України, взяв участь у черговому засіданні цього дорадчого органу, який відбувся в режимі вебконференції за допомогою програмного засобу Zoom.

Порядок денний:

  1. Про розгляд проєкту науково-методичного посібника з права інтелектуальної власності для архівістів.
  1. Про розгляд проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2007 р. № 1004».
  1. Про розгляд проєкту наказу «Про внесення змін до Порядку передавання кіно-, відео-, фото-, фонодокументів на постійне зберігання».
  1. Про розгляд проєкту наказу «Про внесення змін до Положення про організацію роботи архівів».
  1. Про розгляд проєкту наказу «Про внесення змін до Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях».
  1. Про розгляд проєкту наказу Міністерства юстиції «Про затвердження Порядку відвідування державних архівних установ».

Назад

Анонси

21-22 квітня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться Третя міжнародна наукова конференція «Історико-культурна спадщина: збереження, доступ, використання». Місце проведення: м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8, Національний авіаційний університет, кафедра історії та документознавства. Інформаційний лист.  Електронна форма для реєстрації.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Всі анонси

Виставки онлайн