Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Засідання Нормативно-методичної комісії Укрдержархіву

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк, як член Нормативно-методичної комісії Державної архівної служби України, взяв участь у черговому засіданні цього дорадчого органу, що відбулося в режимі вебконференції за допомогою програмного засобу Zoom, та надав пропозиції до проєкту змін Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо зберігання документів», зокрема запропонував доповнити статтю 8 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» абзацом такого змісту:
«У разі втрати електронного документа або неможливості відтворення його інформації, зокрема втрати можливості підтвердження юридичної сили, справжності цього документа, оформлена належним чином засвідчена паперова копія такого електронного документа застосовується на його заміну з набуттям юридичної сили оригіналу».

Порядок денний:

  1. Про розгляд проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо зберігання документів».
  2. Про розгляд до проєкту наказу Міністерства юстиції України «Про внесення змін до Порядку приймання-передавання документів Національного архівного фонду та інших архівних документів від однієї архівної установи до іншої».

Назад

Анонси

12 травня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться Четвертий щорічний  круглий стіл архівістів з міжнародною участю «Архівна наука й освіта у довгостроковій перспективі». Програма. Детальніше.

10-11 червня 2021 року

Відбудеться ІІІ Міжнародний круглий стіл «Інформатизація архівної справи: архівні інформаційні ресурси у динамічному розвитку цифрового середовища та задоволенні потреб користувачів» (до Міжнародного тижня архівів). Місце проведення: м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17, Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!