Засідання Нормативно-методичної комісії Державної архівної служби України

Директор ЦДЕА України Ковтанюк Ю. С. взяв участь у засіданні Нормативно-методичної комісії Державної архівної служби України, що відбулося у конференц-залі комплексу споруд центральних державних архівних установ України за адресою: м. Київ, вул. Солом’янська, 24.

Відповідно до порядку денного були розглянуті такі питання:

  1. Про розгляд проекту Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 81 «Культура і мистецтво». Розділ «Діяльність архівів» (Видання друге, доопрацьоване).
  2. Про розгляд проекту методичних рекомендацій «Цифровий фонд користування документами Національного архівного фонду: створення, зберігання, облік та доступ до нього».
  3. Про розгляд проекту Стратегічної програми розвитку архівної справи України на середньострокову перспективу (2019 – 2023 рр.).
Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн