Засідання Нормативно-методичної комісії Укрдержархіву

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк, як член  Нормативно-методичної комісії Державної архівної служби України (далі – НМК Укрдержархіву), взяв участь у засіданні цього дорадчого органу, що відбулося у конференц-залі комплексу споруд центральних державних архівних установ України.  (м. Київ, вул. Солом’янська, 24).
Відповідно до порядку денного на засіданні  розглядалися  такі питання:
1. Про розгляд проекту Концепції міжархівного проекту «Допоможемо відновити інфраструктуру Донбасу!».
2. Про розгляд проекту Тематичного плану науково-дослідних робіт, що планується виконуватися Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства за рахунок коштів державного бюджету у 2020 році.
За результатами засідання схвалено  Концепцію міжархівного проекту «Допоможемо відновити інфраструктуру Донбасу!» з пропозиціями та зауваженнями членів НМК Укрдержархіву та  Тематичний план науково-дослідних робіт, що планується виконуватися Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства за рахунок коштів державного бюджету у 2020 році.
Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн