Щодо затвердження плану дій з реалізації принципів Міжнародної хартії відкритих даних

Директор ЦДЕА України Ковтанюк Ю. С.,  у складі делегації Державної архівної служби України, взяв участь у засіданні Урядового комітету з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності, яке відбулося в залі засідань урядових комітетів за адресою: м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2.

Ковтанюк Ю. С. був запрошений до участі у засіданні для обговорення питання щодо затвердження  плану дій з реалізації принципів Міжнародної хартії відкритих даних. Проект цього плану заходів містить багато важливих завдань для подальшого розвитку архівної справи. 

Детальніше

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету (м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1). Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн