Click to listen highlighted text!

Засідання Урядового комітету з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності

Директор ЦДЕА України Ковтанюк Ю. С. взяв участь у засіданні Урядового комітету з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності у складі делегації Державної архівної служби України на чолі з Головою Укрдержархіву Барановою Т. І. До складу делегації архівістів також ввійшов заступник начальника відділу взаємодії із державними органами та інформаційно-аналітичного забезпечення Укрдержархіву Денисенко О. В. Засідання Урядового комітету відбулося під головуванням Першого віце-прем’єр-міністр України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Кубіва С. І.

Голова Укрдержархіву Баранова Т. І. була запрошена до участі у засіданні для обговорення питання щодо затвердження плану заходів з реалізації Концепції розвитку електронного урядування в Україні. Проект цього плану заходів містить багато важливих завдань для подальшого розвитку архівної справи.

За результатами обговорення більшість пропозицій архівістів були враховані, зокрема щодо запровадження архівних електронних послуг за принципом єдиного вікна (“оnе-stop-shop”) шляхом забезпечення архівних установ обладнанням для оцифрування документів Національного архівного фонду, створення інформаційно-телекомунікаційної системи для організації роботи централізованого електронного фонду користування документами Національного архівного фонду, а також розвиток діяльності Центрального державного електронного архіву України для створення належних умов постійного зберігання електронних документів Національного архівного фонду та державних електронних інформаційних ресурсів і забезпечення архівних підрозділів центральних органів виконавчої влади спеціалізованим програмним забезпеченням, що дозволить здійснювати організацію роботи з архівними електронними документами.

Крім того, розроблення та затвердження Порядку приймання-передавання електронних документів Національного архівного фонду на постійне зберігання та забезпечення реалізації пілотного проекту щодо приймання-передавання електронних документів Національного архівного фонду на постійне зберігання від Секретаріату Кабінету Міністрів України до Центрального державного електронного архіву України через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади із застосуванням нових форматів електронного документа та кваліфікованого електронного підпису чи печатки.

Порядок денний

Проект розпорядження Кабінету Міністрів України Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції розвитку електронного урядування в Україні

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!