Click to listen highlighted text!

Засідання Міжвідомчої робочої групи з питань впровадження інтегрованої інформаційно-аналітичної системи «Прозорий бюджет»

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань впровадження інтегрованої інформаційно-аналітичної системи «Прозорий бюджет», що відбулося у приміщенні Міністерства фінансів України.

Основною метою зазначеної зустрічі є:

  1. Презентація концепції модуля Е-контрактинг як частини ІАС «Прозорий бюджет»;
  2. Обговорення плану дій щодо реалізації модуля Е-контрактинг;
  3. Залучення експертів для  розроблення  функціональних  та нефункціональних  вимог  до модуля Е-контрактинг;
  4. Надання від залучених центральних органів влади своїх експертів  для спільної участі  в  розробленні функціональних та нефункціональних вимог до модуля Е-контрактинг.

Концепція програмного продукту Е-контрактинг

План дій першого етапу проєктування та розробки Е-контрактингу

Назад

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!