Засідання Міжвідомчої робочої групи з питань впровадження інтегрованої інформаційно-аналітичної системи «Прозорий бюджет»

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань впровадження інтегрованої інформаційно-аналітичної системи «Прозорий бюджет», що відбулося у приміщенні Міністерства фінансів України.

Основною метою зазначеної зустрічі є:

  1. Презентація концепції модуля Е-контрактинг як частини ІАС «Прозорий бюджет»;
  2. Обговорення плану дій щодо реалізації модуля Е-контрактинг;
  3. Залучення експертів для  розроблення  функціональних  та нефункціональних  вимог  до модуля Е-контрактинг;
  4. Надання від залучених центральних органів влади своїх експертів  для спільної участі  в  розробленні функціональних та нефункціональних вимог до модуля Е-контрактинг.

Концепція програмного продукту Е-контрактинг

План дій першого етапу проєктування та розробки Е-контрактингу

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

24 вересня 2020 р.

Європейська Комісія організує вебінар на тему eArchiving: Transform the way you preserve data (eArchiving: перетворіть спосіб збереження даних), на якому буде презентовано набір програмних інструментів Database Preservation Toolkit (DBPTK) від розробника @KEEPSOLUTIONS, призначений для зберігання реляційних баз даних у стандартному архівному форматі. Вебінар відбудеться у межах циклу семінарів, що проводить  Європейська Комісія на власному майданчику протягом 2020 року. Час проведення – 10:00-11:15. Реєстрація

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн