Затверджено Порядок приймання-передавання електронних документів НАФ на постійне зберігання

Видано наказ Міністерства юстиції України від 30.12.2020 № 4555/5 «Про затвердження Порядку приймання-передавання електронних документів Національного архівного фонду на постійне зберігання», зареєстрований у Міністерстві юстиції України від 30 грудня 2020 р. за № 1317/35600, у підготовці якого безпосередньо взяли участь працівники Центрального державного електронного архіву України.

Наказ уперше унормовує процеси приймання-передавання електронних документів, віднесених до Національного архівного фонду, на постійне зберігання до центральних та галузевих державних архівів, Державного архіву в Автономній Республіці Крим, державних архівів областей, міст Києва та Севастополя, архівних відділів районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій, архівних відділів міських рад від державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, що є джерелами комплектування зазначених архівних установ.

Детальніше на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн