Затвердження вимог до форматів даних електронного документообігу в органах державної влади

Набрав чинності Наказ Державного агентства з питань електронного урядування України від 07 вересня 2018 року № 60 «Про затвердження вимог до форматів даних електронного документообігу в органах державної влади» (далі – Вимоги).

Вимоги розроблено відповідно до Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг», «Про електронні довірчі послуги», підпункту 9 пункту 4 Положення про Державне агентство з питань електронного урядування України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 492, та пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року № 55 «Деякі питання документування управлінської діяльності».

Затвердження Вимог дає змогу розпочати процес переходу загального документообігу на європейські стандарти.

Над розробкою Вимог  активну участь  брали працівники Центрального державного електронного архіву України.

Детальніше на веб-сайті Державного агентства з питань електронного урядування України.

Вимоги  до форматів даних електронного документообігу в органах державної влади.

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

3 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у II  науково-практичному семінарі із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», який відбудеться в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 52А.
Інформаційний лист.

4 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн